Hakkımızda


1995 yılından bugüne hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyet ve isteklerini hedef alarak, profesyonel bir kadroyla , kaliteli ürün , uygun fiyat , ticari ilkelere bağlılık ile sektöründe Türkiye’nin sayılı kuruluşlarından biri olmuştur. Sürekli genişleyen ürün çeşitliliğimiz Mermer , Traverten , Limra , Oniks ürün gruplarında blok ürün , plaka ürün ve ebatlı ürün , bazalt grubunda ebatlı ürün , olarak hem yurt içi hem yurt dışı pazarında faaliyetlerine satış ve proje bazlı uygulama olarak devam etmektedir.

Ayrıca doğaltaş sanatsal ürün çeşitlerinde de doğaltaş mozaik tedarik ve uygulamaları , mermer rölyef , mermer heykel , mermer masa , mermer el işçiliği ürünler alanında da hizmet vermekteyiz.

Firmamız ; ürünlerinde sağladığı kalite, sürekli ve düzenli ürün sunumu ile liderliğe aday konuma gelmiş olup, temel ilke olarak müşterilerinin güvenini esas almıştır. Bu ilkeler doğrultusunda hizmetlerine kararlı , dinamik ve yenilikçi ruhuyla devam etmektedir.

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde kaliteli ürün, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmak amacındayız.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak , bu hedefe bağlı olarak yenilikçi ruhumuzu , dinamik yapımızı , profesyonel hizmet anlayışımızı ve ticari ilkelere bağlılığımızı koruyarak lider bir kuruluş olmaktır.